Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
21 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2018 року№431смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що належать на праві власності громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що належать на праві власності громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Розглянувши технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», статті 23 Закону України «Про оцінку земель», частини 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», враховуючи позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 12 грудня 2017 року № 1889 та висновок постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1.       Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельних ділянок у кількості 8 шт. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код  цільового призначення – 01.01), що належать на праві власності громадянам на території Новоміської сільської ради за межами населеного пункту с. Нове Місто, розроблену на замовлення СТОВ «Агрофірма «Красне» державним підприємством «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», згідно додатку.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

 

  1. Рекомендувати громадянам, які зазначені в п. 1 цього рішення по одному примірнику технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки безоплатно передати до відділу Держгеокадастру у Тиврівському районні Вінницької області для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1 Список громадян, яким затверджується нормативна грошова оцінка на території Новоміської сільської ради