Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
21 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2018 року№429смт Тиврів
Про затвердження Порядку відшкодування вартості проїзду громадянам, віднесеним до категорії 1 та 2 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З метою забезпечення соціального захисту мешканців Тиврівського району, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, відповідно до Бюджетного Кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» зі змінами, враховуючи клопотання управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок відшкодування вартості проїзду громадянам, віднесеним до категорії 1 та 2 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів бюджетів районного, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1 Порядок відшкодування вартості проїзду громадянам, віднесеним до категорії 1 та 2 осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, за рахунок коштів бюджетів районного, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад.