Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
21 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2018 року№428смт Тиврів
Про затвердження Порядку відшкодування витрат на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

З метою забезпечення соціального захисту мешканців Тиврівського району, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, відповідно до Бюджетного Кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» зі змінами, враховуючи клопотання управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок відшкодування витрат на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за рахунок коштів обласного, районного та бюджетів об’єднаних територіальних громад (додається).

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1 ПОРЯДОК відшкодування витрат на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за рахунок коштів обласного, районного та бюджетів об’єднаних територіальних громад