Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
21 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2018 року№427смт Тиврів
Про затвердження Порядку використання коштів на виплату щомісячної допомоги сім’ям загиблих (померлих) осіб, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 18.03.2015р. №150/2015 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», розпорядження голови облдержадміністрації від 19.03.2015р. №163 «Про соціальний супровід, організацію реабілітації, надання пільг учасникам антитерористичної операції, у тому числі демобілізованим», враховуючи клопотання управління праці та соціального захисту райдержадміністрації та висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок використання коштів на виплату щомісячної допомоги сім’ям загиблих (померлих) осіб, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції за рахунок коштів бюджетів районного, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1 Порядок використання коштів на виплату щомісячної допомоги сім’ям загиблих (померлих) осіб, смерть яких пов’язана з участю в антитерористичній операції за рахунок коштів бюджетів районного, селищних, сільських рад та об’єднаних територіальних громад