Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
21 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2018 року№421смт Тиврів
Про ліквідацію Гніванської філії Тиврівської центральної районної лікарні.

Відповідно до статей 104, 105, 110-112 Цивільного кодексу України, статей 59, 78 Господарського кодексу України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 19 сесії районної ради 7 скликання «Про майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району» від 07 грудня 2017 року №383, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити діяльність Гніванської філії Тиврівської центральної районної лікарні, що розташована за адресою: вул.Марії Ковач,1, м.Гнівань Тиврівського району Вінницької області.

 

  1. Затвердити статут Тиврівської центральної районної лікарні в новій редакції.

 

  1. Головному лікареві Тиврівської центральної районної лікарні Присяжному П. О.:

3.1. Забезпечити проведення інвентаризації майна Гніванської філії Тиврівської центральної районної лікарні та здійснити його передачу відповідно до цього рішення в порядку, встановленому чинним законодавством України.

3.2. Забезпечити в порядку, встановленому законодавством України, попередження про звільнення працівників Гніванської філії Тиврівської центральної районної лікарні, а також дотримання їх соціально-правових гарантій.

3.3. Подати відповідні документи для проведення державної реєстрації Статуту Тиврівської центральної районної лікарні відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

  1. Звернутися з клопотанням до Гніванської міської ради:

– про працевлаштування працівників Гніванської філії Тиврівської центральної районної лікарні до комунального закладу «Гніванська міська лікарня»;

– щодо оформлення ліцензії на здійснення медичної діяльності комунальним закладом «Гніванська міська лікарня».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1 СТАТУТ Тиврівської центральної районної лікарні