Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
21 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2018 року№414смт Тиврів
Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2017-2020 роки (зі змінами).

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку України», Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», враховуючи клопотання управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до районної комплексної програми «Турбота» на 2017-2020 роки (зі змінами), яка затверджена рішенням 12 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2016 року № 228, а саме:

В розділі ІІ. «Медичне обслуговування та оздоровлення» пункт 7 викласти в новій редакції:

7

Передбачити фінансування видатків для відшкодування витрат на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

Протягом дії програми

Фінансове управління райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

За рахунок районного бюджету

 

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики.
Голова районної ради Я.Й. Красовський