Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
21 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2018 року№412смт Тиврів
Про Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Тиврівського району на 2018-2019 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про безоплатну правову допомогу», з метою покращення доступу жителів Тиврівського району до безоплатної правової допомоги для ефективного захисту своїх прав, враховуючи клопотання Вінницького місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно-територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Тиврівського району на 2018-2019 роки (далі- Програма).

 

  1. Фінансування Програми надання безоплатної правової допомоги населенню Тиврівського району на 2018-2019 роки проводити за рахунок коштів  районного бюджету та інших джерел не заборонених чинним законодавством.

 

  1. Рекомендувати органам виконавчої влади, місцевого самоврядування,   закладам освіти та культури сприяти Вінницькому місцевому центру з надання  безоплатної вторинної правової допомоги у виконанні заходів, передбачених Програмою.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно-територіального устрою (Степанишин С.М.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1 ПРОГРАМА надання безоплатної правової допомоги населенню Тиврівського району 2018-2019 роки