Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
21 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2018 року№409смт Тиврів
Про офіційний веб-сайт Тиврівської районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет.

Відповідно до Конституції України, частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист інформації в автоматизованих системах», «Про авторське право і суміжні права», Указів Президента України від 31 липня 2000 року №928/2000 «Про заходи щодо розвитку національної складової глобальної інформаційної мережі в Україні», від 01 серпня 2002 року №683/2002 «Про додаткові заходи щодо забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади», постанови Кабінету Міністрів України від 04.01.2002 №3 «Про порядок оприлюднення в мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», спільного наказу Державного комітету інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України, Державного комітету зв’язку та інформатизації України від 25.11.2002 №327/225 «Про затвердження Порядку інформаційного наповнення та технічного забезпечення Єдиного веб-порталу органів виконавчої влади та Порядку функціонування веб-сайтів органів виконавчої влади», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.12.2002 за № 1021/7309, Регламенту Тиврівської районної ради, з метою забезпечення інформаційної відкритості і гласності у діяльності районної ради, доступу органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, установ і організацій, громадськості до інформації про діяльність Тиврівської районної ради, враховуючи висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про офіційний веб-сайт Тиврівської районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет, (додаток №1).

 

  1. Затвердити Порядок оприлюднення інформації на офіційному веб-сайт Тиврівської районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет, (додаток №2).

 

  1. Затвердити перелік інформації, призначеної для публічного розміщення на офіційному веб-сайті Тиврівської районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет, (додаток №3).

 

  1. Визначити відповідальними за організаційне та інформаційне забезпечення функціонування офіційного веб-сайту Тиврівської районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет:

– заступника керівника виконавчого апарату – керуючого справами виконавчого апарату Тиврівської районної ради – Колісніченко Л. А.;

– заступника керуючого справами – начальника відділу організаційного та        методичного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату районної ради Підлісну Т.І.

 

  1. Доручити голові Тиврівської районної ради Красовському Я. Й.:

5.1. Укласти договори про створення, технічне обслуговування, підтримку та модифікацію офіційного веб-сайту Тиврівської районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет з відповідними сторонніми організаціями відповідно до законодавста України.

5.2. Затвердити план захисту інформації на всіх етапах створення офіційного веб-сайту Тиврівської районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С. М.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1 ПОЛОЖЕННЯ про офіційний веб-сайт Тиврівської районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет
Додаток 2 ПОРЯДОК оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті Тиврівської районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет
Додаток 3 ПЕРЕЛІК інформації, призначеної для публічного розміщення на офіційному веб-сайті Тиврівської районної ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет