Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
21 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 20/02/2018 року№408смт Тиврів
Про внесення доповнень до Регламенту районної ради 7 скликання.

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2015 року № 19 “Про Регламент районної ради 7 скликання” наступне доповнення, а саме, главу 3. “Порядок прийняття рішень” доповнити статтею 33-1:

  «Стаття 33-1. Доопрацювання,  реєстрація, тиражування рішень ради, доведення до виконавців.

33-1.1. Рішення, після їх прийняття на пленарних засіданнях Ради, не пізніше як через 5 робочих днів повинні бути остаточно доопрацьовані з урахуванням проголосованих пропозицій і зауважень депутатів, постійних комісій та підписані головуючим на пленарному засіданні.

Доопрацювання рішень здійснюється під керівництвом заступника керівника виконавчого апарату – керуючого справами виконавчого апарату районної ради з залученням відділу виконавчого апарату районної ради, постійної комісії, депутата, відділу, структурного підрозділу райдержадміністрації, що готували проект.

33-1.2. Після підписання, рішення разом з іншими допоміжними матеріалами реєструється у загальному відділі  виконавчого апарату районної ради.

Датою рішення Ради є дата його прийняття сесією.

33-1.3. У п’ятиденний термін після підписання необхідна кількість примірників рішень Ради направляється загальним відділом виконавчого апарату районної ради виконавцям та зацікавленим особам.

Оригінали рішень Ради, підшиваються до протоколу сесії і зберігаються у загальному  виконавчого апарату районної ради, після чого передаються на зберігання до архіву.

33-1.4. Тиражування рішень здійснює загальний відділ виконавчого апарату районної ради.

Рішення Ради є відкритими та оприлюднюються і надаються на зипит відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».

  1. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С. М.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський