Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
20 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 21/12/2017 року№396смт Тиврів
Про умови оплати праці головного лікаря Тиврівської центральної районної лікарні Присяжного П. О.

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», від 10 серпня 2004 року №1018 «Про деякі питання оплати праці працівників державних і комунальних архівних установ», наказу МОЗ України №308/519 від 05.10.2005 р. «Про впорядкування умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення» із змінами та доповненнями (п.п. 1.6., 4.4., 5.11.), рішення 19 сесії районної ради 6 скликання від 04 липня 2013 року № 348 «Про затвердження переліку об’єктів, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району, в новій редакції», враховуючи клопотання Тиврівської центральної районної лікарні та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада та з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити керівнику закладу – об’єкту права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району на 2018 рік, надбавку у розмірі 50 відсотків до посадового окладу за складність та напруженість в роботі, а саме:

– головному лікарю Тиврівської центральної районної лікарні – Присяжному Петру Олександровичу.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.) та з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський