Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
20 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 21/12/2017 року№394смт Тиврів
Про надання дозволу на сумісництво.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 03 квітня 1993 року № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій», наказу Міністерства праці України, Міністерства фінансів України, Міністерства юстиції України від 28 червня 1993 року №43, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 30 червня 1993 року за N 76 «Про затвердження Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій», враховуючи клопотання комунального закладу "Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", Тиврівської центральної районної лікарні та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

  ВИРІШИЛА:

 Надати дозвіл на сумісництво у вільний від основної роботи час з 01 січня 2018 року по 31 грудня 2018 року з оплатою за фактично відпрацьований час:

1.1. Присяжному Петру Олександровичу, головному лікарю Тиврівської центральної районної лікарні в межах 0,25 посади лікаря – травматолога поліклінічного відділення Тиврівської ЦРЛ.

 

1.2. Приймаку Валерію Миколайовичу, головному лікарю комунального закладу “Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” в межах 0,5 посади лікаря – методиста інформаційно-аналітичного відділу.

 

1.3. Гуд Тетяні Володимирівні, заступнику головного лікаря комунального закладу “Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” в межах 0,5 посади лікаря – методиста інформаційно-аналітичного відділу.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський