Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
19 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/12/2017 року№380смт Тиврів
Про внесення змін до Програми забезпечення виконання Тиврівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи висновок постійної комісій районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Програми забезпечення виконання Тиврівською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2016 рік, яка затверджена рішенням 6 сесії районної ради 7 скликання №110 від 23 червня 2016 року, термін дії якої продовжено на 2017 рік рішенням 12 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2016 року №233, а саме:

 

1.1. Підпункт 3 пункту 6.3 «Перелік заходів, обсяги фінансування Програми» розділу 6 «Фінансове забезпечення Програми» викласти в новій редакції:

 

№п/п

Найменування

заходу

Виконавець

Термін

виконання

Орієнтовні

обсяги

фінансування з районного бюджету,

тис. грн..

Очікувані

результати

1

Проведення

навчань – семінарів,

застосовуючи

технічні засоби оповіщення і телекомунікаційні послуги електрозв’язку (придбання канцтоварів, комп’ютерної та оргтехніки, технічне

обслуговування та поточний ремонт комп’ютерної та оргтехніки)

Районна

державна

адміністрація,

її управління

та відділи

Протягом

2017 року

20,5

Вдосконалення

системи

державного

управління та

місцевого самоврядування

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський