Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
19 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/12/2017 року№378смт Тиврів
Про умови оплати праці голови районної ради.

Відповідно до статей 14, 15, 21 та 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 статті 2 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Закону України «Про відпустки», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 1996 року № 1295 «Про умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів», постанови Кабінету міністрівУкраїни від 24 травня 2017 р. № 353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р.№ 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», районна рада

ВИРІШИЛА:         

  1. Виплачувати голові районної ради Красовському Ярославу Йосиповичу:
  • посадовий оклад відповідно до штатного розпису Тиврівської районної ради;
  • доплату за науковий ступінь кандидата наук в розмірі 5 відсотків до посадового окладу;
  • надбавку за вислугу років в розмірі 10% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, як такому що має стаж роботи на посадах і в органах,  який зараховується до стажу служби в органах місцевого самоврядування 4 роки.

 

  1. Встановити на 2018 рік голові районної ради Красовському Ярославу Йосиповичу надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі апарату районної ради та економії фонду оплати праці.

 

  1. Проводити в 2018 році преміювання голови районної ради Красовського Ярослава Йосиповича щомісячно в розмірі 50 відсотків посадового окладу за фактично відпрацьований час та до державних і професійних свят, ювілейних дат (Дня Конституції, Дня Незалежності, Дня місцевого самоврядування) в розмірі середньомісячної заробітної плати в  межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі апарату районної ради та економії фонду оплати праці.

 

  1. Виплатити голові районної ради Красовському Ярославу Йосиповичу в 2018 році матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі його середньомісячної заробітної плати  та допомогу на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

 

  1. Заступнику керуючого справами – начальнику відділу фінансового забезпечення, головному бухгалтеру виконавчого апарату районної ради (Гончарук Т. В.) проводити виплати голові районної ради Красовському Я. Й. відповідно до цього рішення.
Голова районної ради Я.Й. Красовський