Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
17 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/10/2017 року№355смт Тиврів
Про надання Тиврівській ЦРЛ дозволу на здачу майна в оренду.

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пункту 19 частини 1 статті 43, пунктів 4, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 9 сесії районної ради 6 скликання від 05 січня 2012 року 170 «Про порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району», рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 16 серпня 2012 року № 244 «Про затвердження методики розрахунку плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад району та пропорції іі розподілу» (зі змінами), враховуючи клопотання Тиврівської центральної районної лікарні та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дозволити Тиврівській центральній районній лікарні бути орендодавцем приміщень розташованих за адресою: смт.Тиврів, вул.Шевченка,2а та укласти договір оренди з орендарем, визначеним на конкурсних засадах терміном до 3 років, площею:

1.1. 440,92 кв.м. другого поверху поліклінічного відділення та 19,91 кв.м. приміщення гаражу, за адресою: смт.Тиврів, вул.Шевченка,2а, для здійснення статутної діяльності КЗ «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

1.2. 40,1 кв.м. – для роздрібної торгівлі канцтоварами та товарами широкого вжитку;

1.3. 37,7 кв.м. – для розташування Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи;

1.4. 18,9 кв.м. – для розміщення аптечного кіоску;

1.5. 14,8 кв.м. – для розміщення кабінету нарколога;

1.6. 3,87 кв.м. – для розміщення майстерні по ремонту та виготовленню окулярів.

 

  1. Тиврівській центральній районній лікарні (Присяжний П.О.) здачу в оренду майна, зазначеного у п.1 цього рішення, провести у відповідності до чинного законодавства України, з оформленням належних документів та подати їх до виконавчого апарату районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський