Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
17 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/10/2017 року№352смт Тиврів
Про номінування депутата Тиврівської районної ради 7 скликання Швеця Б.С. для участі в Конкурсі «Успішне самоврядування Вінниччини»

Керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи вимоги Положення про проведення Конкурсу Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування «Успішне самоврядування Вінниччини» (далі Конкурс) та висновок постійних комісій районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

 1.Номінувати депутата районної ради Швеця Бориса Степановича до участі в Конкурсі Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування «Успішне самоврядування Вінниччини».

2.Затвердити документи для подання на Конкурс, а саме: характеристику, офіційну рекомендацію із зазначенням категорій конкурсу (додається).

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.).

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Характеристика
Додаток. Рекомендаційний лист