Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
17 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 12/10/2017 року№347смт Тиврів
Про внесення доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тиврівського району на 2016- 2020 роки «Безпечна Тиврівщина – взаємна відповідальність влади та громад»

Керуючись п.16 ст.43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи клопотання районної державної адміністрації та висновок постійної комісії з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести доповнення до розділу 1.2.2. «Забезпечення виконання завдань з мобілізації людських та транспортних ресурсів» Комплексної оборонно-правоохоронної програми  Тиврівського району  на 2016-2020  роки «Безпечна Тиврівщина – взаємна      відповідальність  влади та громад», затвердженої рішенням 9 сесії районної ради 7 скликання від 29 вересня 2016 року № 182, згідно додатку.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Доповнення до розділу 1.2.2. «Забезпечення виконання завдань з мобілізації людських та транспортних ресурсів» Комплексної оборонно-правоохоронної програми Тиврівського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тиврівщина – взаємна відповідальність влади та громад»