Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
16 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/07/2017 року№333смт Тиврів
Про погодження розміру батьківської плати за навчання дітей в дитячих музичних школах

Відповідно до ст. 14 Закону України “Про освіту”, ст. ст. 15, 26 Закону України “Про позашкільну освіту”, пп. 1 п. “а”, пп. 9 п. “б” ст. 32, пп. 1 п. “а” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 06 травня 2001 року № 433 “Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад”, від 06 липня 1992 року № 374 “Про плату за навчання у державних школах естетичного виховання дітей”, від 25 березня 1997 року № 260 “Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей”, враховуючи клопотання сектору культури Тиврівської районної державної адміністрації від 12 липня 2017 року №2002/01-1/22 щодо погодження розміру батьківської плати в Тиврівській та Гніванській дитячих музичних школах та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Погодити місячну батьківську плату та групу самоокупності за навчання в комунальному закладі «Тиврівська дитяча музична школа» Тиврівської районної ради на 2017-2018 навчальний рік (додаток 1).

 

  1. Погодити місячну батьківську плату та групу самоокупності за навчання в комунальному закладі «Гніванська дитяча музична школа» Тиврівської районної ради на 2017-2018 навчальний рік (додаток 2).

 

3.Звільнити від плати за навчання:

          дітей-інвалідів;

          дітей-сиріт;

          дітей, позбавлених батьківського піклування;

          дітей з багатодітних родин (троє і більше дітей до 18 років);

          дітей з малозабезпечених родин;

дітей військовослужбовців Збройних Сил України строкової та контрактної форми служби та працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов’язків;

дітей, батьки яких є учасниками проведення антитерористичної операції;

дітей, батьки яких загинули (померли) під час участі у проведенні антитерористичної операції.

 

  1. Директорам комунальних закладів «Тиврівська дитяча музична школа» та «Гніванська дитяча музична школа» Тиврівської районної ради (Мітюшнікова К.С. та Гуцал Т.В.) привести місячну батьківську плату у відповідність до цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б.С.).

 

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський