Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
16 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/07/2017 року№332смт Тиврів
Про здачу приміщення в оренду Тиврівською центральною районною лікарнею.

Відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», пункту 19 частини 1 статті 43, пунктів 4, 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 9 сесії районної ради 6 скликання від 05 січня 2012 року № 170 «Про Порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району», рішення 14 сесії районної ради 6 скликання від 16 серпня 2012 року № 244 «Про затвердження методики розрахунку плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад району та пропорції її розподілу» (зі змінами), враховуючи клопотання Тиврівської центральної районної лікарня від 30 червня 2017 року №681 та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дозволити Тиврівській центральній районній лікарні бути орендодавцем та укласти договір оренди з орендарем, визначеним на конкурсних засадах, терміном на 2 роки 11 місяців, частини нежитлового приміщення загальною площею 14,5 кв.м., розташованого на першому поверсі поліклінічного відділення за адресою: смт.Тиврів, вул.Шевченка,2а для проведення приватної стоматологічної практики.

 

  1. Тиврівській центральній районній лікарні (Присяжний П.О.) здачу в оренду майна зазначеного в пункті 1 цього рішення провести відповідно до чинного законодавства України, та надати примірник договору оренди виконавчому апарату районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський