Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
16 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/07/2017 року№323смт Тиврів
Про затвердження Порядку використання коштів для надання щомісячної соціальної грошової допомоги членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції для компенсації за пільговий проїзд.

Відповідно до п.2 ст.43, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.20 Бюджетного Кодексу України, пункту 2.2 рішення 41 сесії Вінницької обласної ради 6 скликання від 29 вересня 2015 року №936 «Про обласну комплексну цільову програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів сімей, а також сімей загиблих Вінничан під час подій, які відбулися 31 серпня 2015 року біля Верховної ради України га інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2015-2017 роки», зокрема, на виконання пункту 1.6 Заходів обласної програми, а саме: «Надання соціальної грошової допомоги членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції для компенсації за пільговий проїзд», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Порядок використання коштів для надання щомісячної
    соціальної грошової допомоги членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції для компенсації за пільговий проїзд (додається).

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Порядок використання коштів для надання щомісячної соціальної грошової допомоги членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції для компенсації за пільговий проїзд