Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
16 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/07/2017 року№322смт Тиврів
Про внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно- рятувальної служби у Тиврівському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 2 сесії 7 скликання від 17.12.2015 року №28

Керуючись пунктом.16 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Кодексом цивільного захисту України та з метою поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби у Тиврівському районі на 2016-2020 роки, враховуючи клопотання Тиврівського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області та висновок постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби у Тиврівському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 2 сесії 7 скликання від 17.12.2015 року №28, а саме:

 

         Розділ VІ Напрями діяльності та заходи Програми доповнити пунктом 23 :

з/п

Перелік заходів Програми

Термін виконання заходу

Виконавці

Джерело фінансування

Очікуваний

Результат

 

23

Покращення матеріально-технічної бази ДПРЧ-31 смт.Тиврів та ДПРЧ-6 м.Гнівань

2016-2020 роки

Райдержадміністрація, Тиврівський районний сектор ГУДСНС України у Вінницькій області,   6-ДПРЧ м. Гнівань, 31-ДПРЧ смт.Тиврів.

Районний бюджет, за рахунок позабюд-жетних, спонсорських коштів, благодійної допомоги та інших джерел не заборонених чинним законодавств.

Розвиток матеріально-технічної бази оперативно-рятувальної служби

 

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовький