Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
16 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/07/2017 року№320смт Тиврів
Про звіт постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою.

Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 43, пункту 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5.2 розділу 5 «Обов’язки постійної комісії» Положення про постійні комісії районної ради 7 скликання, затвердженого рішенням 2 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2015 року, заслухавши та обговоривши звіт постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

  ВИРІШИЛА:

 

  1. Звіт постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою взяти до відома (додається).

 

  1. Постійній комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.):

2.1.Активізувати свою діяльність щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів при здійсненні  представницьких повноважень депутатами районної ради.

2.2. Посилити контроль за виконанням цільових програм, прийнятих районною радою, з питань оборонної та правоохоронної роботи.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника керівника апарату – керуючого справами виконавчого апарату районної ради Колісніченко Л.А.
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Звіт