Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/05/2017 року№315смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, право оренди якої може бути реалізовано на земельних торгах (аукціон).

Розглянувши технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про оцінку земель», Наказу Держземагентства України від 22.10.2014 року № 343 “Про Методичні рекомендації щодо підготовки територіальними органами Держземагентства до продажу на земельних торгах прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за рахунок коштів виконавців земельних торгів”, листа Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 11 січня 2016 року № 28-022-201/2-16 «Про індексацію нормативної грошової оцінки земель» та враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, право оренди якої може бути реалізовано на земельних торгах (аукціон) (код цільового призначення – 01.01) на території Іванковецької сільської ради за межами населеного пункту с.Іванківці, розроблену на замовлення Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області державним підприємством «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» нормативно-грошова оцінка якої становить:

– площа земельної ділянки 20,6813 га, нормативно-грошова оцінка  земельної ділянки становить   461 765 грн.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області

 

  1. Рекомендувати Головному управлінню Держгеокадастру у Вінницькій області один примірник технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок безоплатно передати до відділу Держгеокадастру у Тиврівському районні  Вінницькій області для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський