Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/05/2017 року№312смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що належать на праві власності громадянам на території Черемошненської сільської ради.

Розглянувши технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про оцінку земель», частини 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», та враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин та охорони природи та позитивні висновки державної експертизи землевпорядної документації, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1.      Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельних ділянок  у кількості 58 шт. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код  цільового призначення – 01.01), що належать на праві власності громадянам на території Черемошненської сільської ради за межами населеного пункту с.Черемошне, розроблену на замовлення СТОВ «Агрофірма «Красне» державним підприємством «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», згідно додатку.

 

  1. 2. Рекомендувати СТОВ «Агрофірма «Красне» один примірник технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок безоплатно передати до відділу у Тиврівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1.     Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський