Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/05/2017 року№311смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що перебуває в оренді ТОВ «Гранмайстер».

Розглянувши технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23 Закону України «Про оцінку земель», частини 5 статті 16 Закону України «Про Державний земельний кадастр», листа державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 12 січня 2017 року № 22-28-0.22-443/2-17, враховуючи позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 24 січня 2017 року № 97, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1.       Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, (код  цільового призначення – 11.02), що перебуває в оренді ТОВ «Гранмайстер» на території Рахно-Полівської сільської ради за межами населеного пункту с. Рахни-Польові, розроблену на замовлення ТОВ «Гранмайстер» товариством з обмеженою відповідальністю «ВІНЕКС» нормативно-грошова оцінка якої становить:

– площа земельної ділянки 5,1126 га, кадастровий номер: 0524585300:01:002:0154,  нормативно-грошова оцінка  земельної ділянки становить   2 356 571,86 грн.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області

 

  1. Рекомендувати ТОВ «Гранмайстер» один примірник технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок безоплатно передати до відділу у Тиврівському районні Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський