Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/05/2017 року№299смт Тиврів
Про звання «Почесний громадянин Тиврівського району»

Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відзначення та вшанування громадян, які за особистий внесок у розвиток та розбудову Тиврівського району можуть бути удостоєні найвищої районної нагороди, враховуючи клопотання районної організації ветеранів України від 13.02.2017 року та висновки постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Статтю 2.4. Положення про звання «Почесний громадянин Тиврівського району», затвердженого рішенням 6 сесії районної ради 7 скликання №118 від 23.06.2016 року викласти у новій редакції:

«Квота з присвоєння Звання встановлюється головою районної ради відповідно до клопотань, які надійшли на його ім’я».

 

  1. Присвоїти звання «Почесний громадянин Тиврівського району» Кушніру Івану Семеновичу, 06.07.1942 р.н, ветерану гірничодобувної галузі району, який присвятив понад 30 років розвитку Гніванського гранітного кар’єру пройшовши шлях від гірничого майстра до керівника підприємства (1960-1985рр), (1999 – 2007рр), депутату районної ради 4-х скликань, першому в районі голові спілки підприємців району, за вагомі досягнення в галузі промисловості та за активну громадську позицію.

 

  1. Голові районної ради (Красовський Я.Й.) здійснити нагородження відзнакою «Почесний громадянин Тиврівського району» та відповідним іменним дипломом особи, зазначених в п.2 цього рішення на районних урочистостях з нагоди Дня Незалежності України.

 

  1. Здійснити адресну виплату особі, зазначеній в п.1 цього рішення, що отримала статус «Почесний громадянин Тиврівського району» в сумі 1000 грн.

 

5 Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.)

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський