Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
15 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/05/2017 року№298смт Тиврів
Про клопотання перед обласною Радою про нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» Дмитренко Ж.В.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Положення про почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною», затвердженого рішенням 7 сесії обласної Ради 5 скликання від 29 грудня 2006 року № 208, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Клопотати перед Вінницькою обласною радою про представлення депутата обласної Ради, провідного методиста Вінницького обласного Центру народної творчості, активного громадського діяча, жительку м.Гнівань Тиврівського району Дмитренко Жанну Віталіївну до найвищої нагороди Вінницької області – Почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».

2.Виконавчому апарату районної ради (Колісніченко Л.А.) надати на розгляд комісії з питань нагородження вищезазначеною Почесною відзнакою при обласній Раді необхідні документи та рішення сесії районної ради на кандидата для участі в конкурсі, а саме біографічну довідку (додаток 1) та відомості про досягнення особи (додаток 2).

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою. (Степанишин С.М.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1. Біографічна довідка
Додаток 2. Відомості про досягнення Дмитренко Ж.В.