Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
14 СЕСІЯ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від року№289смт Тиврів
Про депутатський запит депутата районної ради Поступайло Н.Р.

Керуючись пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Депутатський запит депутата районної ради Поступайло Наталії Ростиславівни про масову загибель риби у водоймі урочища «Канава», що знаходиться в с.Селище Тиврівського району Вінницької області, взяти до відома.

 

  1. Депутатський запит, зазначений в пункті 1 цього рішення, надіслати начальнику державної екологічної інспекції у Вінницькій області Дубовому Ю.В.

 

  1. Начальнику державної екологічної інспекції у Вінницькій області Дубовому Ю.В. про результати розгляду депутатського запиту повідомити депутата районної ради Поступайло Н.Р. та проінформувати районну раду на черговій сесії районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський