Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
14 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/03/2017 року№288смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що належать на праві власності громадянам на території Новоміської сільської ради.

Розглянувши технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельних ділянок, відповідно до п.21 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» та враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин та охорони природи та позитивні висновки державної експертизи землевпорядної документації, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельних ділянок у кількості 124 шт. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код  цільового призначення – 01.01), що належать на праві власності громадянам на території Новоміської сільської ради за межами населеного пункту с. Нове Місто, розроблену на замовлення СТОВ «Агрофірма «Красне» державним підприємством «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», згідно додатку.

 

  1. Рекомендувати СТОВ «Агрофірма «Красне» один примірник технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок безоплатно передати до  відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

 

  1.   Контроль за виконанням цього  рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський