Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
14 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 23/03/2017 року№277смт Тиврів
Про підтримку ініціативи щодо створення Асоціації органів місцевого самоврядування Тиврівського району

Відповідно до пункту 15 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 статті 8 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», з метою об’єднання зусиль територіальних громад Тиврівського району для розвитку місцевого самоврядування та спроможних об’єднаних територіальних громад, залучення коштів для спільного вирішення питань місцевого самоврядування, надання допомоги органам місцевого самоврядування для більш ефективного виконання повноважень, узгодження дій щодо захисту прав та інтересів громад відповідних територій, сприяння їх соціально-економічному та культурному розвитку, враховуючи рішення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради від 01.03.2017 року та рекомендації постійної комісії з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати ініціативу щодо створення Асоціації органів місцевого самоврядування Тиврівського району.
  2. Делегувати  голову районної ради Красовського Ярослава Йосиповича для участі в установчих Зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Тиврівського району з правом голосувати від імені районної ради, висувати кандидатів до керівних органів асоціації, підписувати установчі документи, протоколи та бути її повноважним представником.
  3. Сприяти сільським, селищним, міському головам Тиврівського району до 01 травня 2017 року провести сесійні засідання та прийняти відповідні рішення щодо ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування  Тиврівського району та делегування повноважного представника для участі в установчих Зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Тиврівського району.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника керівника апарату – керуючого справами виконавчого апарату районної ради (Колісніченко Л.А.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський