Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
13 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/02/2017 року
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду фізичній особі-підприємцю Шарку В. І. для рибогосподарських потреб.

Розглянувши технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до п.21 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», лист державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 12 січня 2017 року № 22-28-0.22-443/2-17, позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 23.12.2016 року № 2740, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1.       Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельної ділянки для рибогосподарських потреб (код  цільового призначення – 10.07), що надана в оренду фізичній особі-підприємцю Шарку Василю Івановичу на території Тиврівської селищної ради за межами населеного пункту смт. Тиврів, розроблену державним підприємством «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» нормативно-грошова оцінка якої становить:

– площа земельної ділянки 15,1587 га, нормативно-грошова оцінка  земельної ділянки становить   305 590 грн 58 коп.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

 

  1. Рекомендувати фізичній особі-підприємцю Шарку В.І. один примірник технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок безоплатно передати до відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський