Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
13 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/02/2017 року№268смт Тиврів
Про участь у 14 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення 17 сесії районної ради 6 скликання від 28.02.2013 р. № 304 «Про Стратегію розвитку територіальних громад району на період до 2020 року» та розпорядження голови обласної Ради від 11.01.2017 року №11 «Про 14 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, з метою збереження історико-культурної спадщини району, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Взяти участь у чотирнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради (Колісніченко Л.А.) підготувати та подати до Дирекції Конкурсу (Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації) до 17 лютого 2017 року проекти на такі теми:

 – «Чудеса України. Вінниччини. Тиврівщини – нащадкам від предків» направленого на популяризацію туристичної привабливості та іміджу Тиврівського району з його унікальною історією, культурою, архітектурою та виховання у молодого покоління почуття патріотизму та шани до своєї історії;

– «Здоровий спосіб життя вихованців ліцею-інтернату – запорука їх успіху» по створенню сучасного  спортивно-оздоровчого центру у Тиврівському ліцеї-інтернаті поглибленої підготовки в галузі наук.

 

  1. Забезпечити співфінансування з районного бюджету кожного проекту вказаного у п.2 цього рішення в сумі по 100 тис.грн..

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський