Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
13 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/02/2017 року№264смт Тиврів
Про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України «Про «Про внесення зміни у додаток 2 до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 14 грудня 2016 року №974, рішення 19 сесії районної ради 6 скликання від 04 липня 2013 року № 348 «Про затвердження переліку об’єктів, які є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району, в новій редакції», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підвищити на період з 01.02.2017 по 31.08.2017 року (включно) тарифні розряди педагогічних працівників закладів та установ освіти, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району, а саме: Тиврівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, районного методичного кабінету та міжшкільного навчально-виробничого комбінату смт.Сутиски, які фінансуються за рахунок районного бюджету,  (додається).

 

  1. Рекомендувати сільським, селищним, міській радам прийняти рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються за рахунок місцевих бюджетів.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Перелік керівних та педагогічних працівників, яким здійснюється підвищення тарифних розрядів