Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
259 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/02/2017 року№259смт Тиврів
Про внесення доповнень до рішення 11 сесії районної ради від 07.12.2016 року №214 «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення районною радою керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району в новій редакції».

Відповідно до підпунктів 19, 20 частини 1 статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», враховуючи висновки конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Тиврівської районної дитячої-юнацької спортивної школи та постійних комісій районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики та з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести доповнення до рішення 11 сесії районної ради від 07.12.2016 року №214 «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення районною радою керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району в новій редакції», а саме розділ VІ «Порядок проведення письмового іспиту  та  співбесіди» доповнити пунктом 6.8 наступного змісту:

 

«6.8. Кандидати, які за результатами письмового іспиту отримали 0 – 7 балів, є такими, що не пройшли письмовий іспит та не можуть бути допущені до співбесіди.

Кандидати, які набрали більше 7 балів, вважаються такими, що пройшли письмовий іспит.

Кандидати, які за результатами письмового іспиту  та співбесіди отримали середній бал 15 або нижче, вважаються такими, що не пройшли конкурсного відбору та не можуть бути визнані переможцями конкурсу».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б. С.) та з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський