Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
13 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/02/2017 року№13смт Тиврів
Про доповнення та внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2017-2020 роки.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку України», Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», враховуючи клопотання управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести доповнення та зміни до районної комплексної програми «Турбота» на 2017-2020 роки, яка затверджена рішенням 12 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2016 року № 228, а саме:

1.1. Абзац 5 розділу «Мета Програми» доповнити словами «та жителів району хворих на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз».

1.2. Розділ ІV «Соціальна підтримка окремих категорій громадян» доповнити пунктами 19,20 (додається).

 1.3. Розділ VI. «Забезпечення доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення» викласти в новій редакції (додається).

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б.С.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Напрями діяльності та заходи районної комплексної програми “Турбота” на 2017-2020 роки щодо соціальної підтримки малозахищених верств населення