Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
13 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/02/2017 року№249смт Тиврів
Про районну Комплексну програму захисту населення і територій Тиврівського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017 – 2021 роки.

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013-2017 роки”, Про обласну Комплексну програму захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017 – 2021 роки Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 11 січня 2014 року № 11 "Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту", від 11 березня 2015 року № 101 "Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту", від 30 вересня 2015 року № 775 "Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій", з метою подальшого забезпечення належних умов захисту населення і територій Вінницької області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, враховуючи клопотання районної державної адміністрації, висновки постійних комісій районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити районну Комплексну програму захисту населення і територій Тиврівського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки (далі – Комплексна програма), що додається.
  2. Фінансування Комплексної програми здійснювати за рахунок коштів районного бюджету та інших джерел не заборонених чинним законодавством.
  3. Координатором зусиль щодо реалізації положень Комплексної програми визначити відділ цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації (Міхальчук Л.І.).
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної  ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.), з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. КОМПЛЕСНА ПРОГРАМА захисту населення і територій Тиврівського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017 – 2021 роки