Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
13 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/02/2017 року№246смт Тиврів
Про підтримку Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалася з формуванням проекту госпітальних округів в області.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 14 сесії обласної Ради «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася з формуванням проекту госпітальних округів в області», враховуючи депутатське звернення депутата районної ради 7 скликання Швеця Б.С. та висновок постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалася з формуванням проекту госпітальних округів в області, затверджене рішенням  14 сесії обласної Ради 7 скликання від 3 лютого 2017 року (додається).

 

  1. Направити звернення, схвалене в пункті 1 цього рішення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С.М.)

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалася з формуванням проекту госпітальних округів в області