Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
12 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2016 року№245смт Тиврів
Про хід виконання рішення 10 сесії районної ради 7 скликання № 210 від 22 листопада 2016 року «Про депутатський запит депутата районної ради Видрича М.В. до директора ДП «Тиврівський райагроліс».

Керуючись пунктом 9 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», враховуючи ненадання відповіді на депутатський запит депутата районної ради Видрича М.В. до директора ДП «Тиврівський райагроліс» та висловлені в ході обговорення даного питання критичні зауваження стосовно відсутності відрахувань до місцевих бюджетів за користування земельними ділянками ДП «Тиврівський райагроліс», погоджень з місцевими радами на здійснення вирубки та нецільового використання земель лісового фонду, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Директору ДП «Тиврівськаий райагроліс» (Кирилюк О.С.) протягом десяти днів надати виконавчому апарату районної ради інформацію про виконання рішення 10 сесії районної ради 7 скликання № 210 від 22 листопада 2016 року «Про депутатський запит депутата районної ради Видрича М.В. до директора ДП «Тиврівський райагроліс».

 

  1. Постійній комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.) вивчити питання раціонального використання земель лісового фонду ДП «Тиврівський райагроліс», залучивши до аналізу фахівців та голів місцевих рад та підготувати інформацію на розгляд сесії.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради (Колісніченко Л.А.) підготувати звернення до обласної Ради (Олійник А.Д.) та Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» (Іванець А.В.) щодо використання земель лісового фонду ДП «Тиврівський райагроліс».

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський