Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
12 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2016 року№240смт Тиврів
Про умови оплати праці голови районної ради.

Відповідно до статей 14, 15, 21 та 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини 1 статті 2 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», Закону України «Про відпустки», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 1996 року № 1295 «Про умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів», районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Встановити голові районної ради Красовському Ярославу Йосиповичу:
  • посадовий оклад відповідно до штатного розпису Тиврівської районної ради;
  • доплату за науковий ступінь кандидата наук в розмірі 5 відсотків до посадового окладу;
  • надбавку за вислугу років в розмірі 10% до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг, як такому що має стаж роботи на посадах і в органах,  який зараховується до стажу служби в органах місцевого самоврядування 3 роки.

 

  1. Встановити на 2017 рік голові районної ради Красовському Ярославу Йосиповичу надбавку за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі апарату районної ради та економії фонду оплати праці.

 

  1. Проводити в 2017 році преміювання голови районної ради Красовського Ярослава Йосиповича щомісячно в розмірі 50 відсотків посадового окладу за фактично відпрацьований час та до державних і професійних свят, ювілейних дат (Дня Конституції, Дня Незалежності, Дня місцевого самоврядування) в розмірі середньомісячної заробітної плати в  межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі апарату районної ради та економії фонду оплати праці.

 

  1. Надати право голові районної ради Красовському Ярославу Йосиповичу відбувати у щорічну основну оплачувану відпустку відповідно до власного розпорядження.

 

  1. Виплатити голові районної ради Красовському Ярославу Йосиповичу в 2017 році матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі його середньомісячної заробітної плати  та допомогу на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

 

  1. Заступнику керуючого справами – начальнику відділу фінансового забезпечення, головному бухгалтеру виконавчого апарату районної ради (Гончарук Т. В.) проводити виплати голові районної ради Красовському Я. Й. відповідно до цього рішення та відповідних розпоряджень голови районної ради Красовського Я. Й.
Голова районної ради Я.Й. Красовський