Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
12 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2016 року№238смт Тиврів
Про затвердження Статутів в новій редакції.

Відповідно до статей 24, 55, 57, 62, 63, 65, 78 Господарського Кодексу України, пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанов Кабінету Міністрів України від 24 липня 2013р. № 549 № 549 «Про внесення змін до Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу», та від 13 липня 2016 року № 440 «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру», розпоряджень голови Тиврівської районної державної адміністрації від 4 березня 2013р. № 55 «Про внесення змін до структури райдержадміністрації» та від 21 серпня 2013р. № 352 «Про визначення розпорядника коштів», враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном та з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Статут в новій редакції:

– Тиврівського районного Будинку культури (додаток №1);

– Тиврівського районного краєзнавчого музею (додаток №2);

– Тиврівської центральної районної бібліотеки (додаток №3);

– Тиврівської дитячої музичної школи (додаток №4);

– Гніванської дитячої музичної школи (додаток №5);

– Тиврівської районної дитячо-юнацької спортивної школи (додаток №6);

– Міжшкільного навчально-виробничого комбінату смт.Сутиски (додаток №7);

– Тиврівського ліцей-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівський район Вінницька область (додаток №8);

– Комунального закладу «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (додаток №9);

– Загальноосвітньої школи –інтернату І-ІІІ ст смт. Сутиски Тиврівський район Вінницька область (додаток №10);

– Тиврівського районного будинку дитячої та юнацької творчості (додаток 11).

  1. Доручити: директору Тиврівського районного Будинку культури (Вишневський П.О.), директору Тиврівського районного краєзнавчого музею (Олімчук А.І.), Тиврівської центральної районної бібліотеки (Коренюк Н.П.), директору Тиврівської дитячої музичної школи (Мітюшнікова К.С.), директору Гніванської дитячої музичної школи (Гуцал Т.В.), в.о.директора Тиврівської районної дитячо-юнацької спортивної школи (Бойко В.Б.), директору Міжшкільного навчально-виробничого комбінату смт.Сутиски (Пилявський В.Ф.), директору Тиврівського ліцей-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки Тиврівський район Вінницька область (Подзігун А.М.), головному лікареві Комунального закладу «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (Приймак В. М.), директору загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІ ст смт.Сутиски Тиврівського району Вінницької області (Жовмір А.О.) та директору Тиврівського районного будинку дитячої та юнацької творчості (Єнютіна О.Ф.) здійснити всі організаційно-правові заходи, необхідні для державної реєстрації Статутів викладених в новій редакції, які зазначені в пункті 1 цього рішення і надати їх зареєстровані копії виконавчому апарату районної ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.) та з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б.С.)
Голова районної ради Я.Й. Красовський