Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
12 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/12/2016 року№232смт Тиврів
Про продовження терміну дії Програми по виконанню постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 року № 558 “Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги”.

У зв’язку з актуальністю та важливістю питання щодо надання соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558 “Про затвердження порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» та враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів та бюджету, районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Продовжити на 2017 рік термін дії Програми по виконанню Постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 року № 558 “Про затвердження порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги”.
  2. Рекомендувати начальникам відповідних управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації, міському, селищним і сільським головам забезпечити виконання Програми відповідно до змінених термінів.
  3. Фінансування Програми відповідно до додатку проводити за рахунок коштів районного, сільських, селищних і міського бюджетів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, фінансів та бюджету (Сідак О.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. ПОТРЕБА КОШТІВ для фінансування компенсаційних виплат фізичним особам, які надають соціальні послуги