Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
11 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/12/2016 року№216смт Тиврів
Про цілісний майновий комплекс, що розташований за адресою: пл. Перемоги, буд.16, смт Сутиски Тиврівського району Вінницької області.

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частини 4 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», враховуючи рішення 8 сесії Сутисківської селищної ради 7 скликання від 05 липня 2016 року, враховуючи висновки робочої групи з підготовки проекту рішення районної ради «Про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району» та постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Вилучити з оперативного управління цілісний майновий комплекс, що розташований за адресою: пл. Перемоги, буд.16, смт Сутиски Тиврівського району Вінницької області у комунального закладу “Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

 

  1. Передати безоплатно цілісний майновий комплекс, що розташований за адресою: пл. Перемоги, буд.16, смт Сутиски Тиврівського району Вінницької області із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району у комунальну власність територіальної громади селища Сутиски.

 

  1. Створити комісію з прийому-передачі цілісного майнового комплексу, згідно додатку.

Комісії з прийому-передачі здійснити відповідно до вимог чинного законодавства всі необхідні заходи. Акти приймання-передачі в місячний термін надати до виконавчого апарату Тиврівської районної ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічного розвитку району та управління майном (Сілко Ж.О.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. СКЛАД КОМІСІЇ з прийому-передачі цілісного майнового комплексу, що розташований за адресою: пл. Перемоги, буд.16, смт Сутиски Тиврівського району Вінницької області