Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
11 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 07/12/2016 року№215смт Тиврів
Про затвердження Порядку проведення допорогових закупівель.

Відповідно до абзацу 4 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», частини 2 статті 43, статей 59 та 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року №166 «Про затвердження Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків», наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 18 березня 2016 року №473 «Про визначення веб-порталу Уповноваженого органу з питань закупівель у складі електронної системи закупівель та забезпечення його функціонування», Наказу ДП «Зовнішторгвидав України» від 13 квітня 2016 року №35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель», з метою забезпечення прозорості та відкритості закупівель, формування конкурентного середовища та запобігання проявам корупції і зловживання службовим становищем та враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань: планування, фінансів та бюджету; депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно - територіального устрою, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Порядок проведення допорогових електронних закупівель Тиврівською районною радою та підприємствами, установами та організаціями, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району у системі електронних публічних закупівель «ProZorro» (додається).
  2. Тиврівській районній раді, керівникам підприємств, установ та організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району:

2.1. Зареєструватись на одному з електронних майданчиків у електронній системі публічних закупівель «ProZorro» та укласти договір з обраним
електронним майданчиком.

2.2. Визначити відповідальну особу та, при необхідності, утворити окремий комітет для здійснення закупівель з використанням електронного майданчика.

2.3. Здійснювати закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) відповідно до цього Порядку, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень, а робіт – 250 тис. грн..

2.4. Забезпечити проведення закупівель товарів, послуг, робіт згідно Порядку проведення допорогових електронних закупівель Тиврівською районною радою та підприємствами, установами та організаціями, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району у системі електронних публічних закупівель «ProZorro».

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань: планування, фінансів та бюджету (Сідак О. О.); депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С. М.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток. П О Р Я Д О К проведення допорогових електронних закупівель Тиврівською районною радою та підприємствами, установами та організаціями, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тиврівського району системі електронних публічних закупівель «ProZorro»