Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
10 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/11/2016 року№206смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативно- грошової оцінки земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, що належать на праві власності громадянам на території Селищенської сільської ради.

Розглянувши технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, відповідно до п.21 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель» та враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів, реформування земельних відносин та охорони природи та позитивні висновки державної експертизи землевпорядної документації від 04.10.2016 року № 2180, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1.       Затвердити технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок  у кількості 15 шт. для ведення особистого селянського господарства  (код  цільового призначення – 01.03), що належать на праві власності громадянам на території Селищенської сільської ради за межами населеного пункту с.Селище, розроблену товариством з обмеженою відповідальністю «ВІНЕКС», згідно додатку.

 

  1. Рекомендувати громадянам один примірник технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок безоплатно передати до  відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

 

  1. Контроль за виконанням цього  рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський