Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
9 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/09/2016 року№190смт Тиврів
Про погодження розміру батьківської плати за навчання дітей в комунальних закладах «Тиврівська дитяча музична школа» та «Гніванська дитяча музична школа» Тиврівської районної ради на 2016-2017 навчальний рік.

Відповідно до ст. 14 Закону України “Про освіту”, ст. ст. 15, 26 Закону України “Про позашкільну освіту”, пп. 1 п. “а”, пп. 9 п. “б” ст. 32, пп. 1 п. “а” ч. 1 ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 06 травня 2001 року № 433 “Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад”, від 06 липня 1992 року № 374 “Про плату за навчання у державних школах естетичного виховання дітей”, від 25 березня 1997 року № 260 “Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей”,, враховуючи клопотання сектору культури Тиврівської районної державної адміністрації від 01.09.2016 року №221/01-1/22 щодо встановлення розміру батьківської плати в комунальному закладі «Тиврівська музична школа» та висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Погодити місячну батьківську плату за навчання в комунальному закладі «Тиврівська дитяча музична школа» Тиврівської районної ради на 2016-2017 навчальний рік (додаток 1).

 

  1. 2. Погодити місячну батьківську плату за навчання в комунальному закладі «Гніванська дитяча музична школа» Тиврівської районної ради на 2016-2017 навчальний рік (додаток 2).

 

3.Звільнити від плати за навчання:

          дітей-інвалідів;

          дітей-сиріт;

          дітей, позбавлених батьківського піклування;

          дітей з багатодітних родин (троє і більше дітей до 18 років);

          дітей з малозабезпечених родин;

дітей військовослужбовців Збройних Сил України строкової та контрактної форми служби та працівників органів внутрішніх справ, загиблих при виконанні службових обов’язків;

дітей, батьки яких є учасниками проведення антитерористичної операції;

дітей, батьки яких загинули (померли) під час участі у проведенні антитерористичної операції.

 

  1. 4. Директорам комунальних закладів «Тиврівська дитяча музична школа» та «Гніванська дитяча музична школа» Тиврівської районної ради (Мітюшнікова К.С. та Гуцал Т.В.) привести місячну батьківську плату у відповідність до цього рішення.

 

  1. Рішення 35 сесії районної ради 6 скликання від 22 жовтня 2015 року № 668 «Про погодження розміру батьківської плати за навчання дітей в комунальних закладах «Тиврівська дитяча музична школа» та «Гніванська дитяча музична школа» Тиврівської районної ради» визнати таким, що втратило чинність.

 

  1. 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б.С.).

 

 

Голова районної ради Я.Й. Красовський

Додатки :

Додаток 1. Розмір батьківської плати за місяць навчання дітей в комунальному закладі «Тиврівська дитяча музична школа» Тиврівської районної ради на 2016-2017 навчальний рік.
Додаток 2. Розмір батьківської плати за місяць навчання дітей в комунальному закладі «Гніванська дитяча музична школа» Тиврівської районної ради на 2016-2017 навчальний рік.