Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
9 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/09/2016 року№185смт Тиврів
Про проведення реорганізації загальноосвітньої школи І ступеня с.Іванківці та Іванковецького дошкільного навчального закладу.

Відповідно до частини 2 статті 43, пункту 4 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», статті 109 Цивільного кодексу України, статтей 56, 59 Господарського кодексу України, враховуючи клопотання Іванковецької сільської ради, висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, з метою перспективного розвитку і удосконалення мережі загальноосвітніх, дошкільних освітніх навчальних закладів району, забезпечення рівного доступу дітей до якісної дошкільної освіти, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Рекомендувати відділу освіти районної державної адміністрації спільно з Іванковецькою сільською радою провести реорганізацію загальноосвітньої  школи І ступеня с.Іванківці та Іванковецького дитячого навчального закладу  в навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеню – дошкільний навчальний заклад села Іванківці Тиврівського району Вінницької області».

 

  1. Відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації (Нижник О.Т.) здійснити заходи з реорганізації загальноосвітньої школи І ступеня с.Іванківці та Іванковецького дитячого навчального закладу в навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеню – дошкільний навчальний заклад села Іванківці Тиврівського району Вінницької області» у відповідності до чинного законодавства України.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б.С.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський