Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
9 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/09/2016 року№181смт Тиврів
Про звіт постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики.

Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 43, частини 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5.2 розділу 5 «Обов’язки постійної комісії» Положення про постійні комісії районної ради 7 скликання, затвердженого рішенням 2 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2015 року та Плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік, затвердженого рішенням 2 сесії районної ради 7 скликання від 17 грудня 2014 року, заслухавши та обговоривши звіт постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Звіт постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики взяти до відома (додається).

 

  1. Постійній комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б.С.):

2.1.  Посилити контроль за виконанням рішень, прийнятих районною радою, що стосуються питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту жителів Тиврівського району.

2.2. Постійно взаємодіяти з громадськими організаціями, які здійснюють свою діяльність в галузях освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та соціального захисту.

2.3. Активізувати свою діяльність із здійснення повноважень, що належать до компетенції комісії через участь у проведенні депутатських днів, виїзних прийомів громадян, зустрічах з громадськістю тощо.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника керівника апарату – керуючого справами виконавчого апарату районної ради Колісніченко Л.А.
Голова районної ради Я.Й. Красовський