Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
9 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/09/2016 року№180смт Тиврів
Про стан нарахування та виплати субсидій, інших пільг жителям району та підвищення якості надання соціальних послуг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве
самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації про стан нарахування та виплати субсидій, інших пільг жителям району та підвищення якості надання соціальних послуг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, висновок постійної комісії районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Чичкалюка О.А. «Про стан нарахування та виплати субсидій, інших пільг жителям району та підвищення якості надання соціальних послуг управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації» взяти до відома.
  2. Рекомендувати:

2.1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Чичкалюк О.А.) постійно здійснювати заходи щодо повного та своєчасного нарахування, перерахунків та виплати субсидій, усіх видів державної допомоги та пільг відповідно до чинного законодавства України та не допустити масових скарг громадян стосовно цих питань.

2.2. З метою недопущення затягування при оформленні субсидій, інших видів допомог та пільг міській, селищним, сільським радам у найкоротші терміни надавати необхідні документи за запитами управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

2.3. З метою проведення просвітницької роботи, вчасного і систематичного інформування громадськості району про нововведення на зміни у порядку нарахування субсидій, інших видів допомог та пільг управлінню праці та соціального захисту населення (Чичкалюк О.А) оприлюднювати інформацію на сайті районної державної адміністрації  за адресою http://rda.tivrovrada.gov.ua/upravlinnya-praci-ta-soczahistu-naselennya/, а також надавати відповідні матеріали до друку за попередньою спільною домовленістю з районною  газетою «Маяк» (Усатюк В.В.).

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань гуманітарної та соціальної політики (Швець Б.С.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський