Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
9 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 29/09/2016 року№178смт Тиврів
Про апробацію системи поіменного електронного голосування «Рада Голос» депутатами районної ради 7 скликання.

Відповідно до частини 2 статті 43, статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, регламенту Тиврівської районної ради 7 скликання (зі змінами), розпорядження голови районної ради від вересня 2016 року № «Про утворення робочої групи по впровадженню тестового електронного голосування в Тиврівській районній раді» та з метою апробації системи поіменного електронного голосування «Рада Голос» в Тиврівській районній раді, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Провести 29 вересня 2016 року на пленарному засіданні 9 сесії районної ради апробацію системи поіменного електронного голосування «Рада Голос» депутатами Тиврівської районної ради 7 скликання.

 

  1. Лічильна комісія Тиврівської районної ради 7 скликання:

– проводить відкрите поіменне голосування за списком обраних депутатів, підготовленим виконавчим апаратом районної ради, шляхом оголошення прізвища депутата в алфавітному порядку. Кожен депутат, що присутній на сесії, озвучує своє волевиявлення одним із варіантів відповіді: «так», «ні», «утримався» та за допомогою системи поіменного електронного голосування «Рада Голос» (бездротові персональні пульти).

– здійснює підрахунок голосів депутатів відповідно до регламенту Тиврівської районної ради 7 скликання з метою встановлення ідентичності голосування депутатами та системи поіменного електронного голосування «Рада Голос» (бездротові персональні пульти).

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань депутатської діяльності, взаємодії з органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами, військовими, громадськими формуваннями та адміністративно – територіального устрою (Степанишин С. М..).
Голова районної ради Я.Й. Красовський