Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
8 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2016 року№177смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, право оренди якої виставляється на земельні торги (аукціон) для рибогосподарських потреб.

Розглянувши технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до п.21 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», Наказу Держземагентства України від 22.10.2014 року № 343 “Про Методичні рекомендації щодо підготовки територіальними органами Держземагентства до продажу на земельних торгах прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності за рахунок коштів виконавців земельних торгів”, клопотання відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі Вінницької області, позитивного висновку державної експертизи землевпорядної документації від 19 серпня 2016 року № 1998 та враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити технічну документацію із нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду право оренди якої виставляється на аукціон для рибогосподарських потреб (код цільового призначення – 10.07) розроблену державним підприємством «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» на території Жахнівської сільської ради за межами населеного пункту с. Жахнівка площею 2,3584 га, що становить 50 794 грн.

 

  1.   Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

 

  1.   Рекомендувати державному підприємству «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» один примірник технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок  безоплатно передати  до  відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1.  Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський