Розмір шрифту

A A A

Колір сайту

K K K
 Gerb Black And White
УКРАЇНА
Тиврівська районна рада
Тиврівського району
Вінницької області
8 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 22/08/2016 року№175смт Тиврів
Про затвердження технічної документації із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що перебуває в оренді у ГДСП «Борське» ВАТ «Гніванський кар’єр».

Розглянувши технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до п.21 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр, позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації від 22.07.2016 року № 1621, районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1.       Затвердити технічну документацію із нормативно-грошової оцінки земельних ділянок для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код  цільового призначення – 01.01), що надані ГДСП «Борське» ВАТ «Гніванський кар’єр» на умовах оренди на території Ворошилівської сільської ради за межами населеного пункту с.Ворошилівка, розроблену державним підприємством «Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» нормативно-грошова оцінка якої становить:

        – площа земельної ділянки 16,1785 га, нормативно-грошова оцінка  земельної ділянки становить   481 032грн.

        – площа земельної ділянки 11,4652 га, нормативно-грошова оцінка  земельної ділянки становить   295 079грн.

 

  1. Виконавчому апарату районної ради направити завірену копію цього рішення Тиврівському відділенню Вінницької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

 

  1. Рекомендувати ГДСП «Борське» ВАТ «Гніванський кар’єр» один примірник технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок безоплатно передати до  відділу Держгеокадастру у Тиврівському районі для зберігання у місцевому фонді документації із землеустрою.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з  питань землекористування, сільського господарства, охорони природи та раціонального використання надр (Пономар Ю.В.).
Голова районної ради Я.Й. Красовський